Телефон: +389 78 47 55 85 | Е-пошта: dasa@dasa.com.mk

Машина за сечење материјал со шини од 2.5м.

Начина на работа: рачно буткање на машинката, во шините се движи со лагерчиња/тркалца, на двете страни има федери на шината - кои помагаач откако рачно ќе се бутне машинката истата да се врати назад према операторот.

Сетот се состои од машинката за кроење на материјал, шина од 2.5м должина со механизам за кревање/спуштање и држач за ролна материјал.

 

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Неможе да се пријавите самите

  • Величини: undefined
  • Брзина: undefined
  • Електрика: undefined
  • Моќ: undefined
  • Тежина (нето): undefined
Одбележен под
Повеќе во оваа категорија: « RS-70 Прогресерка со кружна пила
Логирајте се за да поставите коментар

ДАСА © 2020