Телефон: +389 78 47 55 85 | Е-пошта: dasa@dasa.com.mk

Контакт

Сервис
Позиција:
Оливер Тосев (Сервис)
Адреса:
Партизанкса бб - Сутерен - ТЦ. Дујле
Штип
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 32 607 666
Мобилен:
+389 78 36 55 47

Контакт форма

Испрати е-порака
(по желба)

ДАСА © 2020