Телефон: +389 78 47 55 85 | Е-пошта: dasa@dasa.com.mk

Контакт

Продажба опрема
Позиција:
Јусуф Ајрула (Менаџер)
Адреса:
Хо Ши Мин 258б - Бутел1
Скопје
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
+389 2 2 670 616
Факс:
+389 2 2 670 616
Мобилен:
+389 78 47 55 85

Контакт форма

Испрати е-порака
(по желба)

ДАСА © 2020